Nová telematická jednotka Vetronics 845 (dongle full)

NOVINKA !!!    VETRONICS 845(DONGLE FULL)    NOVINKA !!!

dongle

 POPIS 

Jednotka Vetronics 845 je GPS a GSM mobilní a přenosné zařízení, které je určené pro jednoduchou instalaci do OBD II konektoru (diagnostické zásuvky ve vozidle). Její instalace probíhá pouhým zasunutím přímo do konektoru, který se ve vozidle obvykle nachází pod palubní deskou (závisí na typu a stáří vozidla). Díky této instalaci je možné vyčítat telemetrické údaje z OBD II (palubního počítače vozidla), především pak stav paliva v nádrži a stav odometru. Zasílání dat na servery služby Webdispečink zajišťuje integrovaná SIM karta s provozem v EU. Řešení lze využít kdekoliv na světě, data mimo EU budou ukládána do vnitřní paměti (minimálně 1 měsíc provozu) a budou odeslána po návratu na území EU.

POUŽITÍ JEDNOTKY

Všude tam, kde není žádoucí pevná instalace jednotek do vozidel. Například pro vozidla na krátkodobé operativní leasingy. Do vozidel třetích stran, které dočasně pomáhají vlastnímu vozovému parku. Pro náhradní vozidla v případě servisu vozidla. Nebo prostě pro jednoduché osazení vozového parku GPS jednotkami a to bez nutnosti standardní montáže do vozidla.

Více informací zde...

Formulář pro aktivaci jednotky DONGLE zde...

Nákladní doprava

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Nákladní doprava
Osobní vozidla

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Osobní vozidla
Zemědělství

Nabízíme možnost propojení aplikace s rejstříkem půdy LPIS, automatickou identifikace připojeného nářadí, přesný výpočet obdělané plochy, možnost zpětného přehrání jízdy, informace o době řízení a mnoho dalšího.

Zemědělství
Komunální technika

Přehled o poloze, vykonávaných pracích, spotřebě materiálu a paliva, reporty o plužení, posypu, zametání a výsypu odpadkových nádob, kontrola využití pracovní doby, výkazy práce

Komunální technika
Pracovní stroje

vyhodnocení jednotlivých strojů a řidičů, zamezení ztrátám pohonných hmot, sledování otáček motoru a prostojů, sledování dalších vstupů: sklopů, betonmixů, hydraulické ruky, PTO, ...

Pracovní stroje
Radiostanice

Našim zákazníkům nabízíme bohatý sortiment občanských i profesionálních radiostanic, které jim pomáhají komunikovat při pracovní činnosti a tím zvyšovat efektivitu práce a snižovat náklady.

Radiostanice

RADIOKOM-FUNK MAYER s.r.o.je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 3122 / GDPR - ochrana osobních údajů
Tvorba webových stránek