CB radiostanice

Firma RADIOKOM-FUNK MAYER s.r.o. nabízí široký sortiment občanských radiostanic,jak ručních,tak i mobilních,spolu se širokým příslušenstvím,jako jsou antény,měniče,zdroje,kabely a konektory.

Naším dodavatelem je firma Vysílačky Space s.r.o.,která je na českém trhu největším dovozcem těchto radiostanic.

Díky tomu máme v sortimentu radiostanice značky President,Lafayette,Allamat ,TTI,Midland ,Albrecht a samozřejmě kvalitní italské antény značky SIRIO výrobce Sirtel.

ALLAMAT 298

 

 

Veškerý sortiment CB radiostanic, včetně aktuálních cen v e-shopu Radiokomu s.r.o.


Přes

95 000

řidičů si volí naše telematické
řešení každý den

WebDIspečink

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Více informací
Radiostanice

Našim zákazníkům nabízíme bohatý sortiment občanských i profesionálních radiostanic, které jim pomáhají komunikovat při pracovní činnosti a tím zvyšovat efektivitu práce a snižovat náklady.

Více informací
Hotelové vybavení

Rozšířili jsme náš sortiment o dodávku a zhotovení na míru ubrusů, rautových sukní, šál, napronů apod. pro hotely, restaurace, penziony, pizzerie, kulturní střediska, obecní úřady a další.

Více informací

Novinky

NOVINKA !!!    VETRONICS 845(DONGLE FULL)    NOVINKA !!!  POPIS  Jednotka Vetronics 845 je GPS a GSM mobilní a přenosné...

RADIOKOM-FUNK MAYER s.r.o.je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 3122 / GDPR - ochrana osobních údajů
Tvorba webových stránek