Šití ubrusů, závěsů, napronů

Na zakázku Vám zhotovíme dle Vašeho přání a požadavku ubrusy,závěsy, rautové sukně, naprony , příručníky ,povlaky na židle z bavlny nebo polyesterových materiálů s teflonovou úpravou pro snadnou údržbu.Našimi odběrateli jsou restaurace,obecní úřady i soukromé osoby.

Dekorační látka je vyráběna v šíři 180 cm, je vyrobena z materiálu teflon. Na této dekorační látce je použitá speciální teflonová úprava - materiál je díky této úpravě odolný proti skvrnám a vodoodpudivý. Použitý materiál je nemačkavý, příjemný na omak a s jemným leskem. Dekorační látka je oboustranná, může být tedy použita jak z lícní strany, tak ze strany rubu. Látky jsou jednobarevné.
Dekorační látka je vyráběna v různých barvách. V případě zájmu Vám zboží ušijeme na míru. Z tohoto sortimentu šijeme na míru ubrusy,šály, naprony, rautové sukně, kapsičky na příbory,závěsy, polštářky,zástěrky, případně cokoli z bytového textilu, na základě přání zákazníka. Dekorační látku je možno prodat i na metráž.

Příklady našich realizací

 

hotelove vybaveni1

   

 

 

  hotelove vybaveni3

 

IMG 20180713 141737 2

 

IMG 20180723 123548

 

 IMG 20181116 164904 2

 

  Více ukázek z našich realizací najdete zde...

WebDIspečink

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Více informací
Radiostanice

Našim zákazníkům nabízíme bohatý sortiment občanských i profesionálních radiostanic, které jim pomáhají komunikovat při pracovní činnosti a tím zvyšovat efektivitu práce a snižovat náklady.

Více informací
Hotelové vybavení

Rozšířili jsme náš sortiment o dodávku a zhotovení na míru ubrusů, rautových sukní, šál, napronů apod. pro hotely, restaurace, penziony, pizzerie, kulturní střediska, obecní úřady a další.

Více informací

Novinky

NOVINKA !!!    VETRONICS 845(DONGLE FULL)    NOVINKA !!!  POPIS  Jednotka Vetronics 845 je GPS a GSM mobilní a přenosné...

RADIOKOM-FUNK MAYER s.r.o.je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 3122 / GDPR - ochrana osobních údajů
Tvorba webových stránek