Osobní doprava

osobni velka

OSOBNÍ VOZIDLA

V momentě, kdy do svého vozidla namontujete jednotku Vetronics a připojíte je ke službě Webdispečink, jej budete mít plně pod kontrolou. Kromě telematických dat o poloze a stavu vozidla dokážeme zvýšit i jeho bezpečnost – například nutností identifikace řidiče nebo detekcí odtahu.
Umíme identifikovat řidiče, automaticky vytvářet knihy jízd nebo snadno rozlišovat služební a soukromé jízdy.
Pokud ve vozidle máte navigaci, budete do ní schopni s pomocí služby Webdispečink nahrávat změny tras nebo komunikovat s řidičem – zprávy od vás se objeví na obrazovce navigace.

 

Poskytované služby pro osobní vozidla

Poloha vozidla

Samozřejmou funkcí je záznam polohy a rychlosti vozidla. Tato data jsou zpracovávána a archivována pro budoucí použití – můžete si je tedy kdykoliv nechat zobrazit a rekapitulovat.

Kniha jízd

S pomocí těchto dat je možná například automatizovaná tvorba knihy jízd, která má všechny zákonem vyžadované náležitosti. Kromě toho, že knihu jízd získáte prakticky bez práce, nemůžete v ní chybovat nebo uvést nesprávná data – nedochází k přepisování žádných informací z papíru do počítače.

Identifikace řidiče

Díky možnosti identifikovat řidiče prostřednictvím čipů Dallas nebo RFID a možnosti snadno rozlišit jízdy na služební a soukromé se tvorba knihy jízd stane hračkou i ve složitém prostředí.

Styl jízdy řidiče

Z dat o poloze a rychlosti vozidla lze vyčíst i další zajímavý ukazatel: styl jízdy jednotlivých řidičů. Nedodržení povolené rychlosti, nebezpečné brzdění, nebezpečné projetí zatáčky, agresivní rozjezd nebo neplynulá jízda, to vše jsou chyby řidiče, které ohrožují nebo nepřiměřeně opotřebovávají vozidlo. Dokážeme je identifikovat a upozornit vás na ně.

Napojení na sběrnici CAN/OBD

Připojení na CAN/OBD, tedy sběrnici diagnostiky vozidla, vám umožní vidět online veškré závady, které detekuje palubní počítač vozidla. Díky tomu budete moci pružněji regovat na poruchy. Sběrnice CAN/OBD rovněž sleduje provozní údaje vozidla, jako je stav tachometru nebo zásoba pohonných hmot.

Pokud máte o naši spolehlivou a oblíbenou jednotku zájem, neváhejte prosím kontaktovat naše obchodní oddělení, kde vám rádi zodpovíme jakékoli další dotazy.

Nákladní doprava

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Nákladní doprava
Osobní vozidla

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Osobní vozidla
Zemědělství

Nabízíme možnost propojení aplikace s rejstříkem půdy LPIS, automatickou identifikace připojeného nářadí, přesný výpočet obdělané plochy, možnost zpětného přehrání jízdy, informace o době řízení a mnoho dalšího.

Zemědělství
Komunální technika

Přehled o poloze, vykonávaných pracích, spotřebě materiálu a paliva, reporty o plužení, posypu, zametání a výsypu odpadkových nádob, kontrola využití pracovní doby, výkazy práce

Komunální technika
Pracovní stroje

vyhodnocení jednotlivých strojů a řidičů, zamezení ztrátám pohonných hmot, sledování otáček motoru a prostojů, sledování dalších vstupů: sklopů, betonmixů, hydraulické ruky, PTO, ...

Pracovní stroje
Radiostanice

Našim zákazníkům nabízíme bohatý sortiment občanských i profesionálních radiostanic, které jim pomáhají komunikovat při pracovní činnosti a tím zvyšovat efektivitu práce a snižovat náklady.

Radiostanice

RADIOKOM-FUNK MAYER s.r.o.je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 3122 / GDPR - ochrana osobních údajů
Tvorba webových stránek