Webdispečink

Webdispečink

Základem produktu WEBDISPEČINK je mobilní jednotka, která je namontovaná v každém vozidle. Tato jednotka je schopná na základě dat z GPS určit pozici vozidla a tuto informaci pomocí sítě mobilního operátora odeslat na centrální server. Následně se načítají údaje o poloze a čase do aplikace WEBDISPEČINK. Tyto informace je pak možné zobrazit na mapě.

Pro používání služby Vám stačí připojení k internetu. Pomocí webového prohlížeče pak můžete sledovat pozice vozidel, nebo prohlížet přehledné reporty. Tím samozřejmě schopnosti WEBDISPEČINKU jen začínají.

Jste náš klient? Přihlaste se ZDE Chci si webdispečink zdarma vyzkoušet

Co webdispečink dokáže?

 • zobrazit polohy vozidel na mapě
 • vytvářet statistické přehledy včetně tisku a exportu
 • monitorovat spotřeby pohonných hmot
 • evidovat využití vozidel a řidičů
 • kontrolovat rychlost a styl jízdy
 • optimálně plánovat přepravu
 • vytvářet elektronickou stazku
 • tvořit dispečerskou plachtu
 • vypočítat cestovní náhrady
 • vést správu vozového parku
 • zpracovat a vyhodnotit provozní veličiny vozidel
 • přenášet data z a do informačních systémů
 • zobrazit data v mobilním telefonu či tabletu
 • komunikovat s řidiči

Sledování vozidel v telefonu

Aplikace WEBDISPEČINK Mobile Vám umožňuje pohodlně přistupovat k údajům o Vašem vozovém parku pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

test2

Chci si webdispečink zdarma vyzkoušet

Proč zvolit naše řešení

Naše jednotky jsou vyrobeny z kvalitních komponent a následně jsou pečlivě kontrolovány všechny jejich funkce. Díky tomu jsou řádově spolehlivější, než konkurence – netrpí závadami ani výpadky. Jednotky mají navíc dokonalou diagnostiku, takže pokud dojde k chybě nebo dokonce poruše, vždy dokážeme přijít na důvod.schopni sledovat také stav paliva, spotřebu a náhlé úbytky v nádrži.
Z dat, poskytovaných naší jednotkou, se dá zjistit i to, zda řidič jezdí bezpečně a snižuje opotřebení vozidla – nebezpečné brždění, agresivní jízda, překračování rychlosti, ap.

Náš systém má několik unikátních funkcí, jako je komunikace s navigacemi, aplikace pro mobilní telefony, možnost sledování provozních parametrů vozidla a diagnostika vozidla. Pokud existuje funkce, kterou nenaleznete v detailním výpisu funkcí jednotky, pak vězte, že naši programátoři jsou ochotní ji vytvořit.

Komunikace s navigacemi

Mobilní jednotka Vetronics je schopna oboustranné komunikace s navigacemi Garmin a Dynavix. Naplánovaný cíl trasy vozidla vidíte v aplikaci Webdispečink, odkud ho můžete i měnit. Do vozidla můžete spolu s cílem trasy poslat i jeho podrobnější popis. Prostřednictvím našeho systému můžete posílat krátké textové zprávy ze služby Webdispečink do vozidla a naopak.

Mobilní aplikace

Webdispečink je přístupný nejen z mobilních zařízení, ale je k dispozici i jako aplikace pro chytré telefony. Vše podstatné, jako je poloha vozidel, kniha jízd, statistiky a podobně najdete ve svém mobilu. Pro řidiče existuje aplikace WD Fleet, která nahrazuje funkce doposud dostupné pouze prostřednictvím navigací GarminPatří mezi ně komunikace s řidičem, plánování a změny trasy dispečerem, optimalizace trasy a podobně.

Sledování provozních parametrů

Díky špičkovému hardware i software dokáže systém sledovat a samozřejmě i zaznamenávat celou řadu provozních parametrů vozidla, např. stav paliva v nádrži, přesný stav tachometru, zatížení náprav, teplota v přepravním prostoru, jízda s tempomatem a podobně.

Diagnostika vozidla

Systém je možno napojit na sběrnice CAN u osobních a FMS u nákladních vozidel, tedy na palubní diagnostický systém vozidla. Díky tomu dokážeme sledovat technický stav vozidla, a to prostřednictvím jeho chybových hlášení, např. výpadky ve spalování paliva, stavu palivového systému, systému odvětrávání a podobně. U vozů Škoda dokážeme sledovat i servisní intervaly, tedy za jak dlouho má jít vozidlo na servisní prohlídku.

Úpravy na míru

V případě, že jste ani v našem vyčerpávajícím přehledu funkcí jednotky nenašli tu, kterou potřebujete právě vy, nezoufejte. Jsme ochotni pro vás vytvořit jakoukoli funkci na míru – tedy pokud to dovolí hardware, který je ovšem opravdu velmi flexibilní. Kontaktujte naše obchodní oddělení, které s vámi domluví vše potřebné. Především ale udělá rozvahu prací, aby se vám investice skutečně vyplatila.

Nákladní doprava

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Nákladní doprava
Osobní vozidla

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Osobní vozidla
Zemědělství

Nabízíme možnost propojení aplikace s rejstříkem půdy LPIS, automatickou identifikace připojeného nářadí, přesný výpočet obdělané plochy, možnost zpětného přehrání jízdy, informace o době řízení a mnoho dalšího.

Zemědělství
Komunální technika

Přehled o poloze, vykonávaných pracích, spotřebě materiálu a paliva, reporty o plužení, posypu, zametání a výsypu odpadkových nádob, kontrola využití pracovní doby, výkazy práce

Komunální technika
Pracovní stroje

vyhodnocení jednotlivých strojů a řidičů, zamezení ztrátám pohonných hmot, sledování otáček motoru a prostojů, sledování dalších vstupů: sklopů, betonmixů, hydraulické ruky, PTO, ...

Pracovní stroje
Radiostanice

Našim zákazníkům nabízíme bohatý sortiment občanských i profesionálních radiostanic, které jim pomáhají komunikovat při pracovní činnosti a tím zvyšovat efektivitu práce a snižovat náklady.

Radiostanice

RADIOKOM-FUNK MAYER s.r.o.je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 3122 / GDPR - ochrana osobních údajů
Tvorba webových stránek