Montáže, opravy a revize radiostanic

Jste řidič kamionu a potřebujete se domluvit se svými kolegy na cestách ? Chcete mít spojení ze svého osobního vozu , případně z domu ? Přijďte, doporučíme Vám vhodný typ radiostanice včetně příslušenství. Zařízení, které si u nás nakoupíte Vám namontujeme a uvedeme do provozu . Provádíme jakékoliv opravy CB radiostanic, napájecích zdrojů apod. Na základě Povolení k provozování radiových sítí provádíme montáže profesionálních  radiostanic a to jak základnových, tak vozidlových do všech typů aut. Montáže provádíme jak v našem středisku ,tak u zákazníka. U radiostanic již dříve namontovaných provádíme revize všech parametrů (výkon, zdvih, citlivost apod.), včetně kontroly stavu antény. Případné závady a nedostatky opravíme. Na našem servisním středisku provádíme také opravy radiostanic.

WebDIspečink

Přejete si mít svůj firemní vozový park plně pod kontrolou? Není nic jednoduššího, než nainstalovat do všech vozů naše jednotky Vetronics a pak jen sledovat polohu v reálném čase a desítky dalších parametrů vozidel online.

Více informací
Radiostanice

Našim zákazníkům nabízíme bohatý sortiment občanských i profesionálních radiostanic, které jim pomáhají komunikovat při pracovní činnosti a tím zvyšovat efektivitu práce a snižovat náklady.

Více informací
Hotelové vybavení

Rozšířili jsme náš sortiment o dodávku a zhotovení na míru ubrusů, rautových sukní, šál, napronů apod. pro hotely, restaurace, penziony, pizzerie, kulturní střediska, obecní úřady a další.

Více informací

Novinky

NOVINKA !!!    VETRONICS 845(DONGLE FULL)    NOVINKA !!!  POPIS  Jednotka Vetronics 845 je GPS a GSM mobilní a přenosné...

RADIOKOM-FUNK MAYER s.r.o.je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 3122 / GDPR - ochrana osobních údajů
Tvorba webových stránek